Про вилучення проблемної продукції

15.05.2024

Кропивницьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розглянуто інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 07 травня 2024 року № 2024.3664 стосовно використання невідповідних інгредієнтів в коктейлі з оливок, нарізаних оливок і солодкого перцю в оливковій олії, що експортувались з Іспанії (виробник: L NCLRTIDOS L’OLIVl R A. S.L .Valencia) до України (отримувач ТОВ «РАДОВА ВЕСТ ТРЕЇІД». вул. 22 Січня 26а. кв 6 (м. Дрогобич. Дрогобицький р-н Львівська обл., 82100).

Суб’єктам господарювання  сфери роздрібної та оптової торгівлі, а також ресторанного господарства, у випадку, якшо дана продукція є на належних вам потужностях, пропонуємо вжити необхідних заходів з відкликання та вилучення вищевказаної продукції з обігу

Довідково. Відповідно пункту 7, статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” обов’язком оператора ринку є вилучити та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини.

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області