Про заборону проведення всіх масових заходів та недопущення загострення епідеміологічної ситуації

15.04.2020

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211”, розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 06 квітня 2020 року № 8 “Про запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, листа начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області від 03 квітня 2020 року № 358/01/14-2020 “Про необхідність вжиття додаткових заходів з протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19”, листа т.в.о. начальника Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області від 10 квітня 2020 року № 61/Т/2687МТ “Щодо недопущення загострення епідеміологічної ситуації” обласна державна адміністрація повідомляє, що вищезазначеними актами забороняється проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників, засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Впродовж дії карантину проведення богослужінь та інших релігійних обрядів усіх видів лише в дистанційному варіанті.