На Кіровоградщині створено дев’ять пунктів вакцинації

27.07.2021

Розпорядженням керівника робіт з ліквідації  наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19,  від 22 липня поточного року №9 затверджений перелік центрів масової вакцинації проти гострої респіраторної хвороби. Також цим розпорядженням доручено головам районних державних адміністрацій спільно з міськими, селищними, сільськими головами організувати належне кадрове забезпечення роботи центрів масової вакцинації проти COVID-19 для можливості їх безперервної роботи та  без вихідних,  забезпечити належне функціонування пунктів щеплень відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, від 03 липня 2021 року № 47 та наявність вакцин в них,  забезпечити можливість відвідування пунктів щеплень та центрів масової вакцинації проти COVID-19 за попереднім записом та в порядку живої черги, а також  передбачити можливості тимчасових перевезень населення з інших населених пунктів, в тому числі сільського населення, до центрів масової вакцинації проти COVID-19.

центрів масової вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19
на території Кіровоградської області

Найменування закладу

Адреса