Про збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу

07.02.2023

У весни багато прикмет, одна з них – поява первоцвітів. З приходом теплих весняних днів у наших лісах з’являютьсяці тендітні первістки оновленої  землі. Первоцвіти – безцінний дар природи, однак поступово наші ліси збіднюються на них, і на сьогодні вже більша частина первоцвітів належить до категорії рідкісних і зникаючих рослин та занесені  до Червоної книги.

Великосеверинівська сільська рада закликає жителів громади  охороняти навколишнє природне середовище та забезепечити збереження  ранньоквітучих та рідкісних видів об’єктів рослинного світу. Нагадуємо, що законодавство України суворо забороняє збір, продаж та купівлю первоцівітів та передбачає адміністративну відповідальність,   згідно з якою громадяни, які скоїли такі дії, несуть відповідальність у вигляді штрафу.

Важливо пам’ятати, що збереження первоцвітів залежить від свідомого ставлення до проблеми кожного з нас. Збережемо прекрасні квіти для нащадків!