Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року відбудеться у заплановані терміни

30.03.2021

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року відбудеться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів  ухвалив  22 березня 2021 року. Відповідно, пробне ЗНО відбудеться 10 квітня.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників закладів загальної середньої освіти та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця тощо.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Водночас учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

У зазначений в запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО. Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

  1. запрошення-перепустку;
  2. квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
  3. паспорт (свідоцтво про народження).

Результати пробного ЗНО 2021 буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 16 квітня.

Результати пробного ЗНО НЕ використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.