Проекти рішень ХLVІ сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СОРОК ШОСТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XLVІ сесії VIII скликання.    Повна версія п.1
2.Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».  Додатки на опрацюванні
3.Про внесення змін до штатного розпису Великосеверинівської сільської ради.
4.Про зміну юридичної адреси і назви та внесення змін до Статуту Великосеверинівського закладу дошкільної освіти загального типу «Перлинка».
5.Про зміну юридичної адреси і назви та внесення змін до Статуту Оситнязького закладу дошкільної освіти загального типу «Сонечко».
6.Про зміну юридичної адреси і назви та внесення змін до Статуту комунального закладу освіти «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр».
7.Про внесення змін до штатного розпису клубних закладів Великосеверинівської сільської ра

Повна версія п.2-7

8. Про внесення змін до рішення від 13.06.2019 року № 876 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
9. Про внесення змін до рішення від 23.06.2020 року № 1530 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Босому Андрію Андрійовичу.
11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)в селі Підгайці гр. Ткаченко Альоні Володимирівні.
12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Берладіній Тетяні Іванівні.
13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Горпиничу Петру Степановичу.
14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кравченку Олександру Васильовичу.
15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Руснак Олені Павлівні.
16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Руснак Анастасії Сергіївні.
17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Дяченку Сергію Олександровичу.
18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кравченко Любові Олександрівні.
19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Меленич Віті Романівні.
20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кулик Маргариті Анатоліївні.
21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Баландюку Олександру Валерійовичу.
22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Манукян Юлії Валеріївні.
23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Волювачу Олександру Володимировичу.
24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Білому Сергію Федоровичу.
25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва в селі Оситняжка гр. Сорокіну Сергію Володимировичу.
26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Прохніцькому Олегу Віталійовичу.
27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Марченку Максиму Олексійовичу.
28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шаповалову Ігорю Олександровичу.
29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойку Сергію Анатолійовичу.
30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Сорокіну Сергію Володимировичу.
31.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Мосієнку Дмитру Сергійовичу.
32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Ткаченко Валентині Михайлівні.
33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Явтушенку Олександру Миколайовичу.
34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Татарушу Олександру Анатолійовичу.
35.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойку Олексію Юрійовичу.
36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Мельник Лесі Володимирівні.
37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Бевзюку Юрію Васильовичу.
38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Салову Сергію Віталійовичу.
39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Морозовій Валентині Григорівні.
40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Костючку Олександру Івановичу.
41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Кошкіній Катерині Петрівні.
42.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Дяченку Олександру Михайловичу.
43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Дяченко Юлії Миколаївні.
44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва в с. Оситняжка гр. Казаріній Світлані Віталіївні.
45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кулик Каріні Валеріївні.
46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Деревянському Анатолію Васильовичу.
47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Саловій Валентині Олександрівні.
48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Саловій Надії Григорівні.
49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Боцман Ганні Василівні.
50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кулик Діані Валеріївні.
51.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Салову Сергію Віталійовичу.
52.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власності зі зміною цільового призначення гр. Сафаралієвій Аллі Анатоліївні.
53.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власності зі зміною цільового призначення гр. Сафаралієву Володимиру Анатолійовичу.
54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Шуляку Роману Олександровичу.
55.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Денежку Олексію Григоровичу.
56.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр. Дзюбі Олександру Віталійовичу.
57.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр. Дзюбі Ірині Володимирівні.
58.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Оситняжка гр. Приходько Тетяні Володимирівні.
59.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення сінокосіння та випасання худоби в селі Оситняжка гр. Мельніченку Юрію Олексійовичу.
60.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Мостовій Вікторії Анатоліївні.
61.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Боднарю Сабіру Валерійовичу.
62.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Кучерявій Кароліні Іванівні.
63.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом зміни цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Іванченко Олені Володимирівні.
64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом зміни цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Тишковець Ніні Іванівні.
65.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Лозуватка гр. Баніку Василю Васильовичу.
66.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам ФГ «Шикло П.М.» на території Великосеверинівської сільської ради.
67.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1012 від 20 вересня 2019 року
68.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1039 від 20 травня 2014 року.
69.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 835 від 23 квітня 2019 року.
70.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1536 від 23 червня 2020 року.
71.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сільвеструк Надії Анатоліївні.
72.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сандульській Ользі Миколаївні.
73.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сільвеструку Віталію Миколайовичу.
74.Про відмову у дані дозволу щодо розроблення технічної документації із землеустрою у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Супрановичу Ігорю Валентиновичу.
75.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Возник Анастасії Олександрівні.
76.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Явтушенко Ользі Василівні.
77.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Герасименку Василю Васильовичу.
78.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Максаковій Руті Вікторівні.
79.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Мезенцевій Людмилі Олександрівні.
80.Про відмову у передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Фещенко Любові Сергіївні.
81.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Петрове гр. Шикло Світлані Іванівні.
82.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Чирибі Михайлу Володимировичу.
83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Казаріній Світлані Віталіївні.
84. Про розробку детального плану території у селі Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області.
85. Про інвентаризацію земель на території Великосеверинівської сільської ради.

Повна версія пп.10-85