Проекти рішень ІV сесії VIII скликання

Проекти рішень ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

 1. Про затвердження порядку денного ІV сесії VIII скликання.
 2. Про затвердження сільської Програми  «Турбота» на 2017-2018 роки.
 3. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, які зареєстровані на території Великосеверинівської сільської ради на 2017-2019 роки.
 4. Про внесення змін до рішення третьої сесії Великосеверинівської  сільської ради восьмого скликання  від 11 липня 2017 року №92 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».
 5. Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2017-2020 роки.
 6. Про затвердження Програми підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування  та депутатів  Великосеверинівської сільської ради.
 7. Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території об`єднаної громади на 2017-2018 роки.
 8. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Івановському Івану Володимировичу в с. Підгайці.
 9. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Висоцькому Олександру Віталійовичу в с. Оситняжка.
 10. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Довженко Вірі Трохимівні в с. Підгайці.
 11. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лахаузову Анатолію Івановичу в с. Підгайці.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Мазуренку Олександру Івановичу в селі Підгайці.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Мельниченку Юрію Олексійовичу.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Вовкожі Сергію Миколайовичу.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Задорожній Ларисі Миколаївні.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Чемойдану Юрію Григоровичу в с.Підгайці.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Пустовій Таїсії Іванівні в с.Підгайці.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Чудіновичу Віктору Вікторовичу в с.Велика Северинка.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Обертасу Ігорю Миколайовичу в с.Підгайці.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Морозову Максиму Олександровичу в с.Підгайці.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Жикулу Олексію Сергійовичу в с.Підгайці
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Стукаленко Наталії Василівні в с.Підгайці.
 23. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 269 від 14 липня 2016 року та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 269від 14 липня 2016 року.
 24. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 361 від 10 жовтня 2016 року.
 25. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1290 від 04 березня 2015 року.
 26. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 811 від 11 грудня 2007 року.
 27. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 506 від 31 січня 2017 року.
 28. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 507 від 31 січня 2017 року.
 29. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 359 від 10 жовтня 2016 року.
 30. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 263 від 14 липня 2016 року на новий строк.
 31. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 269 від 14 липня 2016 року на новий строк.
 32. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 678 від 06 листопада 2007 року та № 112 від 22 січня 2016 року на новий строк.
 33. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 680 від 06 листопада 2007 року та № 113 від 22 січня 2016 року на новий строк.
 34. Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам ФГ «Король Г.П.»для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 35. Про передачу земельної ділянки в оренду терміном на 25 років в с. Підгайці гр.Петушинському А.А.
 36. Про скасування рішень Великосеверинівської сільської ради
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для веденняіндивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Кравченку Володимиру Миколайовичу.
 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Саратовцевій Людмилі Іванівні.
 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Кушнаренку Сергію Олександровичу.
 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для веденняіндивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Работновій Марині Валентинівні.
 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Баку Олександру Миколайовичу.
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Невойт Олександрі Іванівні.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Підгайці гр. Фабрикатору Олегу Вікторовичу.
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва в СТ «Труд» гр. Кондратюк Наталії Андріївні.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Завантажити   повну версію проектів рішень ІV сесії VІІІ скликання