Проекти рішень IX сесії VIII скликання

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ`ЯТА  СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

1. Про затвердження порядку денного IX сесії VIII скликання.
    2. Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
    3. Про затвердження структури та чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік.
    4. Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.
    5. Про умови оплати праці Великосеверинівського сільського голови.
    6. Про умови оплати праці секретаря Великосеверинівської сільської ради.
    7. Про умови оплати праці в.о. старости Оситнязького старостинського округу.
    8. Про умови оплати праці заступника сільського голови, начальника фінансово – економічного відділу.
    9. Про умови оплати праці заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці.
    10.  Про умови оплати праці керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу.
    1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік.
    2.  Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Великосеверинівської сільської ради на 2018 рік.
    3. Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі, забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах та вулицях Великосеверинівської сільської ради на 2018-2020 роки.
    4. Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території об’єднаної громади на 2018 рік.
    5. Про надання згоди на організацію співробітництва з Соколівською сільскою радою Кіровоградського району у сфері  соціального захисту населення.
    6. Про створення юридичної особи.
    7. Про затвердження Програми сприяння розвитку громадянського суспільства .
    8. Про затвердження Програми національно- патріотичного виховання дітей та молоді.
    9. Про затвердження Програми підтримки закладів охорони здоров’я
    10. Про затвердження Програми пільгового перевезення громадян.
    11. Про затвердження Програми зайнятості населення.
    12. Про затвердження Програми дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
    13. Про затвердження Програми «Шкільний автобус».
    14. Про затвердження цільової соціальної програми розвитку фізичної культури.

25.Про делегування представників Великосеверинівської сільської ради  до складу Госпітальної ради            Кропивницького  госпітального округу.

1.  Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ляшенко Разії Тімір’ярівні.
    2. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ляшенку Валерію Никифоровичу.
    3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Ільченку Дмитру Миколайовичу.
    4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в с. Підгайці гр. Цюпі Любові Іванівні.
    5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Шевченку Денису Анатолійовичу.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та               обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.                  Підгайці гр. Логвін Аліні Юліанівні.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Ревякіній Євгенії Миколаївні.
    2. Про затвердження технічної документації та відмову у передачі у власність земельної ділянки у с. Підгайці гр.Буяновій Катерині Іванівні.
    3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Ізбаш Антоніні Павлівні.
    4. Про припинення договору оренди земельної ділянки ПП Волошиній Г.М.
    5. Про припинення договору оренди земельної ділянки гр. Воронцовій С.І.
    6. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1537 від 20 жовтня 2015 року.
    7. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яковлєвій Любові Євгенівни на території Великосеверинівської сільської ради.
    8. Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення у власністьземельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення собистого селянського господарства гр.Полозюку Олександру Леонідовичу в селі Оситняжка.
    9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Поляковій Катерині Василівні.
    10. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 102 від 11 липня 2017 року.
    11. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
    12.  Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі від 10.07.2002 року № 3.
    13. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі від 01.06.2001 року № 8.
    14. Інші питання.

Завантажити  повну версію проектів рішень IX сесії VIII скликання