Проекти рішень V сесії VIII скликання

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П`ЯТА  СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

1. Про затвердження порядку денного V сесії VIII скликання.
  2. Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території (7,5 га), що обмежується зі сходу – вул. Паркова,з півдня – пров. Парковий, із заходу –  колумбарій, що проектується, з півночі –  зелені насадження спецпризначення та земельні ділянки для ведення ОСГ, у селі Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області».
  3. Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території Детальний план території (2,0 га) під розміщення стадіону , що обмежується зі сходу – територія загального користування, з півдня – вул. Миру, із заходу –  земельні ділянки індивідуальних забудовників, що, з півночі – вул. Гагаріна у селі Велика Северинка Кіровоградського району Кіровоградської області».
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
  5. Про надання дозволу на укладання договору для встановлення строкового земельного сервітуту.
  6. Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років земельних ділянок  ПАТ «Кіровоградобленерго».                                                                                           Завантажити   повну версію проектів рішень V сесії VІІІ скликання