Програма «Власний дім» – пільгові кредити на будівництво житла на селі

20.07.2023

З метою покращення умов проживання населення, розвитку житлового будівництва, доступного для молоді та інших соціально-вразливих верств населення , вирішення проблем забезпечення житлом та поліпшення житлово-побутових умов учасників АТО,військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб для сільських мешканців в області реалізується обласна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021-2025 роки.

Зазначена програма передбачає надання державних пільгових кредитів громадянам України на спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями та добудови незавершених житлових будинків і готового житла через Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Програма «Власний дім» дасть можливість сільським жителям покращити власні житлові умови через отримання пільгових кредитів на будівництво житла та його благоустрій під 3% річних.

Основним завданням Програми є забезпечення житлом людей ,які належать до учасників бойових дій, що перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб, молодих сімей та інших пільгових категорій.

З умовами отримання пільгових кредитів і участі у Програмі можна ознайомитись на сайті Кіровоградського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі : https://v-dim.in.ua/