Пропонується робота та навчання

19.11.2018

Шановні  жителі Великосеверинівської сілської об`єднаної територіальної громади! 

На даний час державна установа “Кропивницька виправна колонія №6” має нагальну потребу в комплектуванні вакантних посад молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки та відділу охорони. До  державної  установи приймаються громадяни України , які мають повну загальну освіту, пройшли строкову службу  у Збройних Силах України або за контрактом, інших військових формуваннях, або звільнені  від призову згідно чинного законодавства (мають відстрочку), придатні до служби за станом здоров`я  та жінки.

Умови проходження  служби:

Графік роботи позмінний (відділ охорони – одна доба робоча, дві вдома; відділ нагляду і безпеки – день, ніч, дві доби вдома).  Проходження служби на пільгових умовах з розрахунку – один місяць служби за сорок днів, зняття з військового обліку, пенсія за пільговою вислугою років (або змішаним  стажем), своєчасна  оплата   праці (від 6000 грн.), можливість кар`єрного росту, офційне працевлаштування, щорічна відпустка  від 30 діб протягом календарного року, надання матеріальної допомоги на оздоровлення  у розмірі середньомісячного  грошового забезпечення, можливість безкоштовного навчання  у відомчому навчальному закладі тощо.

Також державна установа “Кропивницька виправна колонія №6” набирає кандидатів на навчання до Академії Державної пенітенціарної служби України на денну та заочну форму навчання за ступенем вищої освіти “бакалавр”, “магістр” за спеціальностями “Право”, “Пихологія”, “Економіка”. Відповідно до фахової спрямованості  та специфіки  підготовки кадрів  для органів та установ  Державної кримінально-виконавчої служби України на перший курс Академії  за освітньо- професійними програмами  підготовки фахівців зі ступенем вищої освіти бакалавр за денною формою навчання за державним замовленням приймаются: особи рядового та  молодшого начальницького складу органів та установ  Державної кримінально-виконавчої служби України, які мають повну  загальну середню освіту, цивільні особи – громадяни України, які мають  повну загальну середню освіту, віком від 17 років. Вік кандидата на навчання визначається станом на 31 грудня року вступу до Академії.  Детальніша інформація прийому до Академії Державної пенітенціарної служби України  опублікована на  сайті; academ@kvs.gov.ua, за направленням  до вступу  на бюджетну форму навчання звертатися до державної установи “Кропивницька виправна колонія №6”.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою, м. Кропивницький, вул. Яновського, 50 (каб.13) або за телефонами  066-306-76-98 або 095-173-75-67.