Пропозиції до проекту бюджету на 2020 рік

23.11.2019

Шановні жителі Великосеверинівської  ОТГ!

Впливайте на розвиток громади і місцеву бюджетну політику та залучайтеся   до участі  у формуванні  бюджету та  Програми економічного і соціального розвитку нашої громади на 2020 рік.  Для цього вам необхідно до 30 листопада 2019 року надати свої пропозиції.  Діапазон пропозицій може бути широкий –  від ремонту дороги чи  встановлення освітлення до заходів культурно-мистецького спрямування. Головне, щоб надані пропозиції були в межах повноважень сільської ради та конкретно сформульовані.

Свої пропозиції ви можете надати, скориставшись  електронною формою, яка знаходиться за посиланням.

Всі зібрані пропозиції  будуть систематизовані та враховані при підготовці проектів бюджету та Програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Виконавчий комітет сільської ради