Проведено круглий стіл з держреєстраторами Великосеверинівської сільської ради

06.08.2018

Krstyil

3 серпня 2018 року, Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області за сприяння місцевої влади проведено виїзне засідання круглого столу з державними реєстраторами нерухомості і бізнесу Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району.

Захід відбувся в приміщенні Великосеверинівської сільської ради за участі головного спеціаліста сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Олени Гапіченко, сільського голови Сергія Левченко, державних реєстраторів відділу державної реєстрації сільської ради Наталії Шилової та Олени Зарубіної.

Під час круглого столу учасники заходу обговорили ключові зміни законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 484 «Деякі питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», їх застосування на практиці, ефективні способи вирішення існуючих проблем, які виникають у процесі державної реєстрації.

Особливу увагу приділено контролю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, зокрема шляхом розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора, моніторингу реєстраційних дій в реєстрах, камеральних перевірок державних реєстраторів та обгрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту.

Крім того, присутні ознайомилися з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», отримали ряд інформаційних буклетів, розроблених в рамках даного проекту.

Джерело: