Прихистили переселенців? Є можливість отримати компенсацію за житлово-комунальні послуги.

20.07.2022

У громадян, які прихистили переселенців, є можливість отримати компенсацію за житлово-комунальні послуги.

Програма Єднання заради дії спільно з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Stabilization Support Services підготували корисну інфографіку про це.
Якщо маєте правове питання, звертайтеся до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103
За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, а також можна отримати інформацію щодо розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режими роботи бюро правової допомоги.

жкп