Приватбанк першим запустив єдиний додаток Приват24 для ФОПів та фізосіб

22.07.2020

Щоб користуватися єдиним сервісом, потрібно оновити мобільний банк до останньої версії
Про це повідомляє прес-служба банку.

Згідно з повідомленням, відтепер понад 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися єдиним сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк до останньої версії.

“Традиційно банки для обслуговування фізичних осіб та бізнесу використовують різні сервіси – так робили раніше і ми, але ще в минулому році ми поставили за мету створити новий максимально простий сервіс для підприємців по роботі у Приват24 для фізичних осіб,” – наводяться у прес-релізі слова керівника напрямку малого та середнього бізнесу Приватбанку Сергія Клюєва.

Клюєв зазначив, що надалі банк планує спрощувати функціонал мобільного Приват24 для підприємців, а саме робити ще більш зручними платежі, операції з кредитами, депозитами, валютою, здаванням звітів та інші сервіси, які зараз доступні в окремій системі Приват24бізнес, а також зробить практичнішим порядок дистанційної взаємодії підприємців зі своїми найманими бухгалтерами всередині мобільного банку.