Привітання голови сільської ради з нагоди Всесвітнього дня бібліотек!

30.09.2017

Шановні бібліотекарі Великосевериніської сільської об’єднаної територіальної громади!

Бібліотека… стародавня і вічна скарбниця людського розуму. Бібліотека – це не тільки книги. Це поєднання тисячоліть людської думки, це сховище людської мудрості. Особливим багатством бібліотек нашої  громади завжди були і будуть  її кадри – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, безмежно віддані своїй справі – Нікітчук Людмила Володимирівна, Бойко Олена Іванівна, Мелющенко Наталія Олександрівна, Глинська Галина Станіславівна. Шановні наші бібліотекарі! Від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Бажаю, щоб бібліотечна нива колосилася  зернами людської мудрості, які ви щедро засіваєте в стінах своїх бібліотек.  Щастя вам і вашим рідним, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, наснаги і запалу для нових творчих здобутків і звершень!

З повагою сільський голова Сергій Левченко