Привітання Сергія Левченко до Дня Конституції України

28.06.2019

конституц

Шановні земляки!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон – першу Конституцію новітньої Української держави, фундаментом якої є незалежність і територіальна цілісність нашої держави, а найвищою соціальною цінністю – людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека.   Дух нашої Конституції відповідає історичним прагненням українців: бути господарем на рідній землі і будувати успішну європейську державу.  Нині,  у часи реформаторських змін,  завдання держави полягає в тому, щоб якнайповніше використати потенціал основного нормативно-правого акта держави для утвердження реальної демократії, забезпечення прав і свобод людини і громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень  і сталого розвитку громад. А  обов’язком  кожного з нас є повага до букви і духу Конституції. Нехай  в день національного свята – Дня Конституції – у нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності.  Бажаю усім  міцного здоров’я, сімейного затишку,  злагоди, добробуту і достатку.

Сільський голова Сергій Левченко