Привітання сільського голови Сергія Левченка

07.12.2023

Щиро вітаю ветеранів місцевого самоврядування, колектив та депутатів сільської ради із Днем місцевого самоврядування! Попри всі труднощі та важкі випробування, через які сьогодні проходить вся Україна, сільська рада за підтримки громади продовжує працювати, надавати послуги людям, забезпечувати розвиток територій, допомагати армії та робити свій вклад у Перемогу! Тож сьогодні маю нагоду висловити щирі слова подяки жителям громади, депутатському корпусу, дорадчим органам, громадським організаціям, працівникам сільської ради за вашу активну громадянську позицію, розуміння та відповідальність у цей складний час. Бажаю усім миру, міцного здоров`я, твердості духу, впевненості у власних силах та наполегливості задля добра і Перемоги! В єдності наша сила і ми обов’язково переможемо!
Сільський голова Сергій Левченко