Привітання сільського голови Сергія Левченка

04.08.2020

У кожного є своя мала Батьківщина. Це рідний край, земля батьків, дідів, прадідів. Де народилися, де кликали у дорогу перші стежини… І куди б не закинула пізніше нас доля, ми все одно згадуємо батьківську хату і рідний поріг. Для когось це місто чи невеличке селище, для когось це село над тихою річкою та широкий мальовничий край. Але все одно –для кожного це найдорожче місце у світі. 4 серпня для жителів села Велика Северинка особливий день. Сьогодні, у День святої мироносиці Марії Магдалини, селу виповнюється 251-й день народження. Минає час і змінюється все навколо. Але незмінним лишається те, що в селі живуть і працюють люди, які люблять село всім своїм серцем. І саме цим щаслива Велика Северинка! Дорогі земляки! щиро вітаю Вас з Днем села та бажаю усім міцного здоров’я, добробуту, успіхів у починаннях, родинного тепла, затишку в оселях та миру в державі. Бережіть свою громаду та примножуйте її успіхи!
З повагою, сільський голова Сергій Левченко