Привітання сільського голови Сергія Левченка

04.08.2021

Шановна Великосеверинівська  громадо

Прийміть найщиріші вітання з Днем села – 252-річниці від дня заснування Великої Северинки!

Час летить швидко. Змінюються  люди,  оновлюється світ, але незмінною залишається ваша любов до рідної малої Батьківщини, і кожен  з вас по-особливому відчуває себе частинкою великої родини працьовитих, добрих та щирих людей, які творили та продовжують творити історію свого рідного села. Щиро дякую  вам, шановні жителі Великої Северинки, за вашу щоденну працю, добрі справи, знання та уміння,  небайдужість  до долі рідного краю,  активну  громадянську позицію  та бажання будувати і розвивати громаду. Бажаю  вам добра і міцного здоров’я,  мирного неба,  благополуччя та родинного затишку,  непохитної віри в свої сили і заможне майбутнє рідного краю. Нехай у громаді  панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра. Хай живе, розвивається  та процвітає ваша рідна Велика Северинка!

З великою повагою, сільський голова Сергій Левченко