Привітання сільського голови Сергія Левченка до Дня 8 березня!

08.03.2019

8 березня

Дорогі жінки Великосеверинівської  громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності та кохання! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, турботу, натхнення і неповторність. Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті! Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, а  кожен прийдешній день ви зустрічали з  впевненістю.  Міцного здоров’я вам, щастя, нев”янучої молодості і краси, надії і добра!

З повагою,  сільський голова Сергій Левченко