Привітання сільського голови Сергія Левченка з Днем Незалежності України!

24.08.2018

з днем незалежності

Шановні жителі громади!

24 серпня ми відзначаємо найбільше свято країни – день народження нашої держави, День незалежності. Саме в цей день,  двадцять сім років тому, позачерговою сесією Верховної Ради УРСР  був  прийнятий Акт проголошення незалежності України.  Відтоді здійснилася споконвічна мрія нашого народу – здобути волю та  бути господарем на своїй українській землі. Незалежність для українців – це  політична й економічна самостійність, це  право на вільний вибір, це наша державність. За  роки незалежності ми пройшли нелегкий шлях становлення та розвитку української держави, нам випало чимало   випробувань на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. На жаль, й нинішню 27 річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати та виборювати власні землі, права та свободи громадян.  Схилимо голови перед світлою пам’яттю усіх  героїв, хто під синьо-жовтими знаменами у тяжких  боях з агресором на Сході країни загинув  в ім’я України та   майбутнього наступних поколінь українців.

Шановні земляки,  жителі Великосеверинівської об`єднаної територіальної громади! Щиро вітаю всіх вас з нагоди національного свята нашої держави – Днем незалежності!   Бажаю вам мирного неба над головою,  міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту,  сили і наснаги у  ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює нас  на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави.

З повагою,  сільський голова Сергій Левченко