Привітання сільського голови Сергія Левченка до Дня села Лозуватка

22.08.2020

Не одну сотню літ зустрічає світанок і проводжає день, вітає п’янким запахом сіна і матіоли наше село Лозуватка. Рідна батьківська земля.  Для кожного з нас  це місце по-особливому незрівнянне і неповторне. Починається воно із  дідової хати,  батьківського порогу,  польової стежки, що вела у світ краси і свободи.  Тут знайшли вірних друзів,  зустріли перше кохання, пішли  у доросле життя… Ми всі різні, але ми однаково щасливі, що народились і живемо в цьому селі, яке сьогодні відзначає свій день народження.

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Днем села!   Це незвичайне свято.  Воно єднає працьовитих, добрих   людей, які вболівають за свою малу Батьківщину, не міняють її традиції,  примножують здобутки і  відверто  радіють її успіхам. Саме вашими спільними зусиллями зберігається історія нашого села,  закладається його майбутнє.  Бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, достатку, родинного затишку та тепла на довгі роки. Хай щастя ніколи не оминає ваші оселі, а ваша невтомна праця колоситься рясним урожаєм! І куди б не закинула вас доля, хай священним місцем для вас буде ваше село, в яке завжди хочеться повертатися! Воно справді зігріває душу кожного із нас.

З повагою, сільський голова Сергій Левченко