Привітання сільського голови Сергія Левченка з Днем Незалежності України та Днем прапора України!

22.08.2020

Незалежнысть

Шановна громада!  Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 29-річчя. До своєї незалежності Україна і українці  йшли довгим й тернистим шляхом. Це втілення прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та  культурного піднесення. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни, уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини. Переконаний: ми здолаємо усі труднощі, докладемо максимум своїх зусиль задля звершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити Україну.

Шановні земляки! Щиро вітаю всіх вас з наступаючими святами Днем Незалежності України та Днем прапора України! Бажаю вам миру,    міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах. Нехай наші серця наповняться гордістю за нашу державу, за нашу громаду,  прагненням до єдності та порозуміння, а наша спільна плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього. Якою буде наша рідна Україна? Залежить від нас, від кожного з нас…

З повагою, сільський голова Сергій Левченко