Привітання сільського голови Сергія Левченка

04.01.2019

рныздво

Шановні жителі громади!

Скільки б не було у календарі свят, Різдвяні свята  завжди були і будуть особливими. З ним ми пов’язуємо наші надії та   сподівання на краще життя, здійснення задумів і мрій,  на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні. Я впевнений: такі сподівання реальні. Для цього потрібні виважені рішення, наполегливість, впевненість і спільна щоденна робота. Тож хай незгасаюче світло різдвяної зірки стане для усіх нас джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в намірах і справах, підніме наш національний дух, згуртує спільною метою  на шляху розвитку нашої громади і всієї України. Нехай свято Різдва Христового принесе віру у світле майбутнє, радість і спокій до ваших осель, додасть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, миру, сімейної злагоди й добробуту. З  Різдвом Христовим!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко