Привітання сільського голови з Днем медичного працівника!

Images (44)

Шановні медичні працівники Великосеверинівської об’єднаної територіальної  громади  !

Щиро  вітаємо  Вас з  професійним  святом – Днем медичного  працівника! Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медичного  працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.  Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я нашої  громади за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я,благополуччя і добра вам та родинам!

З  повагою сільський  голова Сергій Левченко, виконком сільської  ради.