Привітання сільського голови з Днем працівників освіти

30.09.2017

Шановні освітяни  Великосевериніської сільської об’єднаної територіальної громади!

1 жовтня відзначається  професійне свято працівників освіти –  День вчителя. Вчитель –професія  для обраних. Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями.

Шановні Леонід Олексійович Голота, Катерина Миколаївна Ситник та ввірені вам колективи Великосеверинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Оситнязької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників освіти! Від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто бажаю вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя.  Щиро вдячний вам, шановні вчителі, за творчу, самовіддану працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність.  Хай щедрою буде до вас доля, а вaшi серця зiгрiває довга людська пам’ять та  довiра.

З повагою сільський голова Сергій Левченко.