Привітання сільського голови з Днем працівників освіти

дпс1

Шановні освітяни Великосеверирівської об’єднаної територіальної громади !

Щиро вітаю вас  з  Днем працівників освіти –   професійним святом, яке вшановує  ваш професіоналізм, інтелект,  людяність, щирість душі та головне –  безмежну любов до дитини. Присвятивши  своє життя благородній і потрібній справі  виховання підростаючого покоління, ви заслуговуєте на слова глибокої подяки. Дякуємо вам,  дорогі вчителі, за добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям, педагогічну майстерність,  самовіддану працю, та  відповідальне ставлення до свого покликання. Бажаємо вам відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я і щасливої долі, родинного затишку і  благополуччя,  творчих сил і  натхнення. Хай завжди поруч з вами буде щира  вдячність та  повага,  а вaшi серця хай зігріває довга людська пам’ять. Зі святом вас!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко