Привітання працівників сільського господарства!

16.11.2019

фермер 2

Із року в рік, в третю неділю листопада  Україна відзначає День працівників сільського господарства. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до нелегкої праці на сільськогосподарській ниві. Завдяки їх працьовитим рукам та  напруженій  самовідданій  праці,  хліборобській мудрості та  багатому професійному  досвіду живе українська нива. Тож, щиро вітаю невтомних трудівників, шановних аграріїв Великосеверинівської громади  із професійним святом!  Вдячний  вам  за любов до рідної землі,   чесний труд та відданість справі, за підтримку і допомогу, за всі добрі справи, які ви робите для нашої громади, за те, що не злякались хліборобської роботи!  Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру і  добра,  невичерпної наснаги та вагомих успіхів. Хай врожаї колосяться щедрою нивою  і ніколи не переводиться на українській землі славний селянський рід!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко