Привітання сільського голови з Днем Села!

03.08.2019

село

Шановна громадо! Час летить швидко. І в цьому безупинному плині міняється все довкола, змінюються  люди, оновлюється світ, закарбовуючи в календарі життя пам’ятні дати. 4 серпня ми будемо святкувати 250 років від першої історичної згадки про Велику Северинку. Наше рідне село відзначає свій славетний ювілей! День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області,  держави. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та ваша, дорогі односельці.

Дорогі земляки! Низький уклін вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. Від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села, з 250-ю річницею! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла. А нашому селу – процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження рідне село ! З Днем народження наша мала Батьківщино!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко