Привітання сільського голови з Днем соборності України

22.01.2018

Сьогодні, 22 січня, в нашій країні  відзначається День Соборності України. Саме  в цей день  у 1919 році  на Софійській площі в Києві відбулось урочисте оголошення універсалу про возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Республіки у соборну Українську державу. Цей день в історії нашого народу став днем народження незалежної соборної держави,  символом величного прояву єднання східних та західних українських земель.

Наразі тема єдності знову набула значної  ваги. Якщо майже  століття тому були закладені основи Соборності української держави, то сьогодні прийшов час Соборності українського суспільства. Цей  час ставить перед нами нові вимоги. Україна ніколи не була такою об’єднаною, як зараз, коли із зброєю у руках відстоює свою територіальну цілісність, свободу та незалежність! Нікому не вдасться знищити наш дух, наше прагнення волі, Європейського вибору,    кращого життя.  Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади, діяльним для власного добробуту та добробуту народу. Ми маємо розуміти, що лише в єдності дій та соборності душ ми зможемо досягти величної мети – розбудувати  економічно й духовно багату, вільну і  демократичну Україну.

Шановні жителі Великосеверинівської громади! Від імені депутатського корпусу,старости Оситнязького старостинського округу,  виконавчого комітету сільської ради  та від себе особисто щиро вітаю   вас з нагоди Дня соборності України!   Бажаю вам щастя, здоров’я, миру, добробуту,  злагоди та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З  повагою, сільський голова Сергій Левченко