Привітання сільського голови з Днем захисника України

14.10.2018

У величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці та  День Українського козацтва наша держава відзначає  свято – День захисника України,  яке було встановлено Указом Президента України 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Це свято об’єднує всіх, хто своїми ратними подвигами доводить любов до нашої Батьківщини. День захисника України нагадує про багатовікову історію мужності українського козацтва, героїчних ветеранів Другої світової війни,  сучасних   героїв – тих, хто не шкодуючи своїх сил та життя, продовжують боротися за  нашу незалежність –   учасників Антитерористичної операції.  Схиляємо голови перед тими, хто заплатив за високе звання захисника власним життям.

Шановні захисники України! Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі. Дякуємо вам за Батьківщину і життя, за  відданість Україні та її народу!

Сільський голова  Сергій Левченко, депутатський корпус Великосеверинівської  сільської ради