Привітання сільського голови з Днем захисника України

Шановні жителі громади! Шановні захисники Вітчизнии!

день захисника

У величне  свято Покрови Пресвятої Богородиці  ми відзначаємо  День  Захисника України. Це свято,  увібравши  в себе багаті і славні козацькі традиції, ототожнює мужність і героїзм  визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. Започатковане  в такий нелегкий для всіх нас час, це свято стало воістину всенародним.  Це найкращий день для того, щоб вшанувати подвиги багатьох поколінь воїнів, всіх тих, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу рідну Україну. Ми пишаємось вами  і висловлюємо вам  глибоку вдячність за відвагу та відданість Україні і  її народу!

Схиляємо голови перед тими, хто заплатив за високе звання Захисника власним життям.

Від щирого серця вітаю ветеранів, військових,  захисників України зі святом та бажаю вам козацького здоров’я, миру, незламної волі та мужності, надійного тилу та родинного щастя,  невичерпної енергії і оптимізму!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко