Привітання сільського голови з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Великосеверинівської  об’єднаної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Відходить у минуле 2019 рік, який видався для всіх нас водночас непростим і визначальним,  насиченим важливими для країни, громади та для кожного з нас подіями, працею та життєвим досвідом.  Нам вдалося успішно розв’язати низку важливих питань, зрушити з місця проблеми, що не вирішувались впродовж багатьох років, закласти у плани  важливі проекти і головне – впевнено обрати шлях до подальшого розвитку нашої громади.  Складності, які траплялися на шляху і які нам доводилося долати, переконливо довели, що співпраця сільської ради, депутатського корпусу,   підприємств, господарств, підприємців,  усієї громади разом  здатна вирішувати будь-які проблеми. Тож маю нагоду висловити щиру подяку  усім землякам за працю та  вагомий внесок у розвиток та добробут нашого краю.

Яким же буде рік прийдешній? Багато в чому залежить від нас самих. Тож бажаю усім оптимізму, натхнення на добрі справи, професійних досягнень та творчих здобутків! А ще у переддень Нового 2020 року бажаю вам, дорогі земляки,  міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів і статків, миру, злагоди та віри.  Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади і всієї України.

З Новим роком та Різдвом Христовим, з новими звершеннями!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко