Привітання з Днем місцевого самоврядування

07.12.2017

Шановні депутати Великосеверинівської сільської ради,члени виконавчого комітету та  працівники апарату сільської  ради, ветерани місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань місцевого та державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою,  спільними зусиллями будувати Українську державу європейського зразка. Саме ваша наполеглива праця, професіоналізм і компетентність, активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної  держави. Від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.  Нехай ваша професійність та висока відповідальність перед громадою сприяють її розвитку та змінам на краще в нашій сільській  раді.

З повагою,

сільський голова    Сергій Левченко