Привітання з Днем місцевого самоврядування

самоврядування

Шановні депутати Великосеверинівської сільської ради,члени виконавчого комітету та  працівники апарату сільської  ради, ветерани місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Саме органи місцевого самоврядування   покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і   спільними зусиллями будувати Українську державу європейського зразка.
З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю  вдячність апарату та  депутатам сільської  ради. Ваша щоденна праця та відповідальність, професійність та компетентність  забезпечують  вирішення життєво важливих питань місцевого  значення, піднімають потенціал нашого краю, сприяють розвитку громади  та змінам на краще в нашій сільській  раді.  Від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Сподіваюсь, що ваш  багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою, сільський голова    Сергій Левченко