Привітання з нагоди Дня Гідності і Свободи

Шановна громадо Великосеверинівської сільської обєднаної громади!

Сьогодні, 21 листопада,  Україна відзначає День Гідності та Свободи. Події, що відбувалися з нашим суспільством чотири роки назад та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит, і ми маємо розуміти,  що лише в єдності зможемо досягти величної мети – побудувати  економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

В цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Сьогодні кожен з нас  повинен згадати про загиблих патріотів та  військових,  які ціною власного життя та здоров’я захищали та продовжують захищати  кожен сантиметр рідної землі,  виборюють волю, незалежність нашої держави, демонструючи патріотизм та безмежну відданість Україні.

Шановні земляки!  Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету сільської ради  та від себе особисто щиро вітаю  вас  з Днем Гідності та Свободи! Бажаю миру, здоров’я, добра, благополуччя, незламної мужності та самовідданої любові до Батьківщини, утвердження, непохитної віри в створення нової, демократичної та процвітаючої України.

З повагою, сільський голова Сергій Левченко