Привітання з нагоди Дня села Підгайці

30.09.2018

Шановні жителі села Підгайці!

день села1

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія вашого села є  часточкою історії  нашої громади та держави в цілому.  І творять її   добрі, щирі, працьовиті люди – жителі села Підгайці. Тож від щирого серця вітаємо вас з 242-річницею утворення села та бажаємо усім  вам здоров’я,  добра та  родинного затишку,  миру та благополуччя,  достатку  та  успіхів в усіх ваших починаннях. Нехай ваші серця наповнюються гордістю за своє рідне село, а щастя та  доробут  живуть у кожній його вулиці та  кожній родині.

Хай щастить і в свята, і в будні!

З повагою сільський голова Сергій Левченко, депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради