Привітання з Великоднем від Великосеверинівського сільського голови Сергія Левченка

28.04.2019

паска1

Шановні жителі Великосеверинівської об`єднаної територіальної громади!

Прийміть щиросердечні вітання із світлим Воскресінням Христовим! Світле Христове Воскресіння – це справді, великий, особливий день. Адже з настанням Пасхальних свят пробуджується не лише природа, а й усі людські надії та сподівання на добро, на щасливу долю. А ще це свято надихає нас на благі справи і милосердя,  спонукає кожного із нас  замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою. Щиро зичу вам міцного здоров’я, душевного спокою та благополуччя. Хай цей день принесе у Вашу оселю радість і надію, гарний настрій,  упевненість у завтрашньому дні. Нехай запанує мир у нашій державі,  достаток у родинах, чистота і гармонія у кожному серці.  Христос Воскрес!

З повагою сільський голова Сергій Левченко