Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

30.09.2018

Шановні бібліотекарі Великосеверинівської сільської об’єднаної                                                                                    територіальної громади!

быбллыотека

Вітаємо вас  з професійним святом – Днем бібліотек! У всі часи ви гідно виконуєте свою місію –  несете своїм читачам  знання, культуру, любов до мистецтва. Нехай  ваш професіоналізм допоможе зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю, а  це свято принесе вам  гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами. Нехай бібліотечна нива колоситься  зернами людської мудрості, які ви щедро засіваєте в стінах своїх бібліотек! Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, невичерпного оптимізму, наснаги і запалу для нових творчих здобутків і звершень!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко, апарат сільської ради