Пишаюся своєю бібліотекою

07.08.2017

Під такою назвою «Пишаюсь  своєю  бібліотекою » 4 серпня 2017 року гостинно та привітно відбувся день відкритих дверей у сільській бібліотеці для бібліотекарів сільських рад району.  Цікаву та змістовну  програму для колег підготувала завідуюча Людмила Нікітчук – це  ознайомлення  з книжковими виставками,  літературний екскурс «Україно! Моя ти молитва», і звичайно  – обмін практичними  навичками роботи.  Багато уваги  викликав у присутніх  інформаційний куточок письменника Василя Бикова, який  наше село  називав другою Батьківщиною. Не менше позитиву присутні отримали й від   дитячого   куточа, який за словами господині бібліотеки «майорить  барвами  та приваблює малечу, а головне – виховує любов до книги та читання».

      Вона також зауважила, що завдяки суттєвій допомозі  місцевої влади , депутатського корпусу та  громадськості  зростає  книжковий   фонд бібліотеки, який на сьогодні налічує   більше 6000 примірників, постійно проходить підписка друкованих періодичних видань збільшується чисельність відвідувачів  Окремі слова  вдячності  були адресовані голові сільської ради Сергію Левченко,  депутатам Наталії Таровик , Андрію та Сергію Таровикам .                                                            

     В цілому захід пройшов цікаво та креативно, а головне  – надихнув працівників книжкових храмів ще більше віддаватися своєї улюбленій справі, нести людям Мудре і Вічне.