Рада визнала святковим днем 25 грудня і скасувала вихідний 2 травня

16.11.2017

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Законом вносяться зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, якими 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) визнається офіційним святковим днем в Україні. Законом також скасовано святковий день 2 травня та внесено зміну до статті 73 КЗпП, згідно з якою святковим днем вважається лише 1 травня – День праці.

Таким чином, загальна кількість святкових днів, в які українці відпочиватимуть офіційно, залишиться незмінною – 11 днів, а саме: 1 січня – Новий рік; 7 січня і 25 грудня – Різдво Христове; 8 березня – Міжнародний жіночий день; 1 – День праці; 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги); 28 червня – День Конституції України; 24 серпня – День незалежності України і 14 жовтня – День захисника України та один день (неділя) – Пасха (Великдень) і один день (неділя) – Трійця.