Радіаційні показники харчової продукції та об’єктів довкілля на контролі Держпродспоживслужби області

31.07.2023

Кіровоградська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби продовжує здійснювати щоденний моніторинг рівнів гама-випромінювання атмосферного повітря на територіях всіх агропродовольчих ринків області, де реалізується продовольча сировина, сільськогосподарська продукція. Також здійснюється нагляд за радіаційним фоном харчової продукції. Згідно з результатами 205 проведених досліджень за період 24-28 липня – підвищень радіаційного фону не зафіксовано.

Окрім цього, протягом минулого тижня спеціалісти лабораторії провели 4 дослідження питної води, 20 досліджень сільськогосподарських культур, 46 досліджень харчових продуктів, кормів за радіологічними показниками. Результати в межах норми.

Моніторинг за радіаційними показниками об’єктів довкілля, харчовою продукцією, кормами продовжується.

Головнеи управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській оюласті