Реалізовано один із проектів «Громадського бюджету» в с.Оситняжка

02.07.2018

Img 7f78f1df75ebf06a4e4b9063f8b1b4a5 V

В рамках реалізації  «Бюджету участі», затвердженого   рішенням сесії сільської ради від 11.07. 2017 року №97,  у с. Оситняжка реалізовано проект першого Громадського бюджету  спортивний  майданчик з вуличними  тренажерами «Рухова активність – здоровий  спосіб  життя – здорова нація».

Даний проект є одним з переможців минулорічного “Бюджету участі”, що був запропонований завідуючою філії  Оситнязької ЗШ І-ІІ ступенів – філія КЗ “Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр” Катериною Ситник та підтриманий батьківською громадою та жителями села.

Проект передбачав облаштування спортивного  майданчику на  території філії   Оситнязької ЗШ І-ІІ ступенів – філія КЗ “Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр” вуличними  тренажерами, що  дасть  можливість  дітям  та  підліткам дотримуватися здорового  способу  життя .

Спортивний  майданчик  облаштовано  та  чекає  на  своїх  перших  відвідувачів. Сподіваємося, що саме цей проект  надасть наснаги  нашій  молоді, а також людям  старшого  покоління  до  здорового способу життя.