Реформи в Україні. Новий сценарій європейського успіху.

31.10.2017

З 25 по 27 жовтня в.о. старости Оситнязького старостинського округу Юлія  Манукян  у складі делегації від Кіровоградщини  з метою вивчення шляхів реалізації  Програми підтримки  мікропроектів місцевого розвитку  відвідала Львівську область. Разом з колегами  в ході заходу  представляла Кіровоградський  район та вивчала  теорію та практику львівського конкурсу.

Основна засада успіху цієї програми – наполегливість та професіоналізм організаторів, які змогли забезпечити прозору та справедливу процедуру розподілу бюджетних коштів. Крім свого прямого призначення (вплив на місцевий розвиток), конкурс став школою для місцевого самоврядування з підготовки масштабніших проектів, а також інтеграції мешканців громад, формування почуття локальної солідарності.

Результати таких місцевих ініціатив гості змогли подивитися на прикладі двох громад – Давидівської та Ходорівської. Учасники навчального візиту також взяли участь у роботі XVII Міжнародного економічного форуму, де змогли ознайомитися з досягненнями Львівщини в сфері залучення інвестицій