Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

09.01.2024

Торік ми презентували унікальний Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг.
Якщо раніше всі реєстратори багато років поспіль вели його у звичайній таблиці «ексель»  – зараз надавачі соціальних послуг внесені до єдиної системи та систематизовані в перелік, доступний на нашому сайті.
 Також працює дашборд, де громадяни вже можуть обирати надавачів фільтрами за типом послуги, географічною ознакою та іншими параметрами.
Завдяки новому Реєстру, держава та органи соціального захисту населення отримують зручний доступ до актуальної інформації про всіх надавачів соціальних послуг. Це сприяє ефективності та контролю соцдопомоги.
Сьогодні реєстраторам, які забезпечують збір та узагальнення такої інформації, а також самим надавачам послуг не потрібно самостійно подавати інформацію до Мінсоцполітики, оскільки вона вже є в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери. Це забезпечує більшу прозорість ринку та спрощує роботу працівників органів соціального захисту.
 Усі надавачі, внесені до Реєстру, мають належні права на надання соціальних послуг та підтверджують наявність документів про освіту, фаховий рівень працівників тощо.
Зараз наша команда працює над публічною версією Реєстру та розвитком його функціонала для спрощення взаємодії між реєстраторами та надавачами соціальних послуг. Невдовзі надавачі соціальних послуг через свій особистий кабінет зможуть подати вже в електронному вигляді заяви на включення до Реєстру або виключення з нього, а також відомості про внесення реєстраційних змін до Реєстру. Щобільше, невдовзі надавачам не потрібно буде звертатися до реєстратора для отримання витягу з Реєстру, адже його підприємство зможе сформувати самостійно за декілька хвилин у своєму особистому кабінеті.
Працюємо над тим, щоб оптимізувати роботу соціальних працівників, надавачів соціальних послуг, забезпечити максимальну зручність та доступність таких послуг для всіх громадян. За допомогою передових цифрових інструментів ми не лише покращуємо, а й трансформуємо процеси, роблячи їх більш ефективними.
 Деталі та Дашборд надавачів за посиланням: https://bit.ly/3vo1Sed