Реєстрація на локальні онлайн-тренінги “Активні громадяни” для молодіжних рад

11.01.2023

Як впливати на зміни у своїй громаді молоді та молодіжним радам? Як стати ефективнішими та налагоджувати сталі партнерства в часи викликів та невизначеності?

Спойлер від нашої команди: це реально кожній молодіжній раді! Відповіді на ці та інші важливі питання знайдете завдяки тематичним онлайн-тренінгам за Програмою “Активні громадяни” Британської ради в Україні.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Її мета – сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом розбудови мережі молодих лідерів, надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності, поваги до різноманіття та вміння вести безконфліктний діалог.

У тренінгу можуть брати участь усі зацікавлені особи, які є членами та членкинями молодіжних рад (навчальних закладів (студентські, ради молодих науковців тощо), молодіжні ради громад, обласні, об’єднання молодіжних рад тощо), які мають ідеї та проекти щодо покращення життя навколо та вирішення соціальних проблем на локальному рівні.

Завдяки тренінгу ти:
отримаєш практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство довкола себе;
познайомишся з новими інструментами для роботи з молоддю, налагодження партнерств у громаді, розвитку молодіжного волонтерства та підтримки соціального згуртованості;
вдосконалиш вміння писати проекти соціальної дії;
отримаєш можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Британської Ради та виграти фінансування для свого проекту;
отримаєш сертифікат міжнародного зразка та доступ до можливостей професійного та особистісного росту разом з програмою “Активні громадяни”.

Онлайн-тренінги відбуватимуться:
15-17 січня 14.00-18.00
17-19 січня 10.00-14.00
23-25 січня 10.00-14.00

Реєстрація триває до 13 січня 2023 року – за посиланням: https://forms.gle/D9u9QUjhKSFjkd6a9

Детальніше про програму можна почитати на сайті Британської Ради в Україні: http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens