Результати конкурсу на зайняття посади директора школи

29.06.2021

16 червня 2021 року відбувся конкурс на посаду директора Созонівського НВК.
Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестової перевірки знань Законів «Про освіту» та «Повну загальну середню освіту» (наказ МОН від 19.05.2020 р. №654 «Щодо примірного переліку питань»), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.
За результатами трьох етапів випробування комісія вирішила рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора Созонівського НВК Золотоверх Людмилу Іванівну, яка набрала необхідну кількість балів для визнання її переможцем даного конкурсу, та укласти із нею контракт терміном на 6 років.
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради