УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/09/2019 року №1018 Велика Северинка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Фальковичу Сергію Володимировичу

Відповідно пп.34, 35, п. 2 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,33,121,122,125,126 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України “Про землеустрій”, розглянувши наданий проект та заяву гр. Фальковича Сергія Володимировича,

1.Затвердити проект з землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 2,0000 га із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, що перебуває на території Великосеверинівської сільської ради, в тому числі: 2,0000 га — для ведення особистого селянського господарства гр. Фальковичу Сергію Володимировичу, із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовище на території Великосеверинівської сільської ради, Кіровоградська область, Кропивницький район.

2. Передати у власність земельну ділянку загальною площею 2,0000 га із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, в тому числі: 2,0000 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), земель сільськогосподарського призначення, пасовища, кадастровий номер 3522581200:02:000:5289 гр. Фальковичу Сергію Володимировичу, із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища на території Великосеверинівської сільської ради, Кіровоградська область, Кропивницький район.
3.Зобов”язати гр. Фальковича Сергія Володимировича зареєструвати в 45-ти денний термін речове право на земельну ділянку та надати копію реєстраційного документа до виконкому Великосеверинівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО