УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
III СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/07/2017 року №105 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку містобудівної документації

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та ст.19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п. 4.1 Наказу Міністерства регіоналного розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації»

1. Надати дозвіл на розробку містобудівної документації «Детальний план території (7,5000 га) під розміщення підприємства по продажу та обслуговуванню сільськогосподарської техніки, що обмежується зі сходу – вул. Паркова, з півдня – пров. Парковий, із заходу – колумбарій, що проектується, з півночі – зелені насадження спецпризначення та земельні ділянки для ведення ОСГ, у селі Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області».

2.Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради забезпечити:

-складання разом із розробником містобудівної документації проекту завдання на розроблення детального плану території;

-надання розробнику містобудівної документації вихідних даних;

-проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів згідно з порядком встановленим Законом України «Про регулювання містобудівної документації»;

-загальну доступність та оприлюднення матеріалів детального плану території відповідно до вимог чинного законодавства;

-попередній розгляд матеріалів щодо розроблення детального плану території архітектурно – містобудівної радою відповідного рівня;

3. Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб – сайті Великосеверинівської сільської ради.

4. Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради після завершення розроблення містобудівної документації «Детальний план території (7,5000 га) під розміщення підприємства по продажу та обслуговуванню сільськогосподарської техніки, що обмежується зі сходу – вул. Паркова, з півдня – пров. Парковий, із заходу – колумбарій, що проектується, з півночі – зелені насадження спецпризначення та земельні ділянки для ведення ОСГ, у селі Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області», отримання всіх необхідних висновків, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів , відповідно до чинного законодавства подати вищевказану містобудівну документацію на затвердження сесії Великосеверинівської сільської ради.

5. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово – комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО